Doprava a platba

GLS

Jedná se o expresní přepravu společnosti GLS. Balík je zpravidla doručen do 1-2 dnů od podání. Pokud je zboží skladem a objednávka je učiněna do 12:00, tak balík odesíláme ještě týž den. Po odeslání zásilky Vám bude zaslána na email zpráva, že Vaše zboží bylo odesláno a je na cestě k Vám. Společně s tímto oznámením Vám bude odesláno číslo balíku pro jeho sledování.

Doručení zboží přepravní společnosti InTime probíhá následovně. Kurýr Vás bude kontaktovat na Vámi zadané telefonní číslo skrz sms zprávu nebo zprávou na Vaši emailovou adresu ohledně času a místa doručení. Případně se s Vámi také domluví na opětovném doručení v čase který Vám bude vyhovovat nejlépe.

Cena: 69 Kč + dobírka 29 Kč
Dodání: 1-2 dny

Česká pošta

Nabízí rychlou a vcelku spolehlivou dobu doručení. Výhodou je velké množství výdejových míst České pošty. Nabízíme službu Balík Do ruky, kdy je Vám balík předán přímo do Vašich rukou a nemusíte tak dále chodit vyzvedávat balík na poštu, což Vám ušetří čas i nervy.

Cena: 149 Kč + dobírka 29 Kč
Dodání: do 3 dnů

Dobírka

Forma úhrady dobírkou funguje tak, že hotovost předáte přepravci až po převzetí Vaší zásilky. Pokud je zásilka poškozena nebo otevřena zásilku nepřebirejte a kontaktujte nás na emailové adrese info@benia.cz nebo tel. čísle 728 822 198.