Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 433 hodnocení
5
415x
4
13x
3
1x
2
0x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Marcela Čermáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2021
Spokojenost
Z Avatar autora Zdeněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.12.2021
Za mě perfektní přístup k zákazníkovi,nákup zde určitě doporučuji, férový e-shop, výborná komunikace, rychlé vyřízení objednávky,velice příjemný pan majitel, neseděla mi velikost, okamžitá výměna, zařídil i vyzvednutí předchozí zásilky, bohužel mi to nesedělo ani v jiné velikosti, odesláno zpět, peníze druhý den na účtu.
AK Avatar autora Aneta Kubíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2021
ano je to dárek tak nevím ale super
EV Avatar autora Eva Vymazalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2021
výborní,rychlí a velmi vstřícní
M Avatar autora Maria A. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2021
Přehledný e-shop, objednání a dodání zboží v pořádku.
Avatar autora Antonín Ševčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2021
Naprosto. Pan byl velice ochotny, nakupoval bych znovu, dekuji.
VM Avatar autora Václav Merxbauer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2021
Vše ok doporučuji????????
LS Avatar autora Libor Slouka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2021
Super
TJ Avatar autora Tomáš Jelínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Velmi spokojen. Ukrutně rychlé dodání.
DB Avatar autora David Burget Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2021
Mikina tepla,hodně kapes super za tu cenu jsem velice prekvapeny:)
AS Avatar autora Alena Strouhalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2021
Kvalitní zboží, rychle dodání, celková spokojenost, mohu doporučit
DD Avatar autora Daniel Drahňovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2021
Rychlé dodání zboží. Vše bylo v pořádku
I Avatar autora Ivana S. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2021
+ skvělá komunikace při výměně zboží

OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.1.2021
+ Má první zkušenost byla velice dobrá
- Neshledal jsem nevýhodu

OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2020
přesně, rychle, spolehlivě
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2020
V tomto obchodě jsem nakupovala prvně, ale ke své naprosté spokojenosti.
M Avatar autora Magda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2020
+ velký výběr zboží za prima cena, rychlé dodání

C Avatar autora ceskas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2020
Objednal jsem roušky a trochu s obavou čekal, co bude. Přišly však naprosto v pořádku do dvou dní. Cena byla velice uměřená, kvalita byla na úrovni, navíc jsou roušky velice vkusné. Takže za mě po tomto nákupu jednička s hvězdičkou.
J Avatar autora jindra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.3.2020
nemám negativní zkušenost
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 0 z 5 hvězdiček. 8.3.2020
V čase objednávky se prezentoval obchod že má zboží skladem a pák pôdou že neni !!!

Ovládací prvky výpisu

440 položek celkem