Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
432 hodnocení
5
414x
4
13x
3
1x
2
0x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Spolehlivost
Spokojenost
+ slevy
+ super věci,super ceny,maximální ochota
- nemá
Pracovní oblečení i obuv už budu kupovat jen tady,kvalitní věci za dobré ceny.
+ přehlednost nabídky
- nemá
mohu doporučit
+ přehlednost, rychlost
- žádné
spokojenost
Zboží bylo doručeno hned druhý den.Jen přepravce GLS zklamal.Nejdříve neměl 200 Kč na vrácení takže přijede odpoledne až se bude vracet a to se již nestalo.Druhý den jsem mu volal a to měl nepojízdné auto tak jsem si proto jel 48 km, abych mu ušetřil cestu a čas.Tam mi vítězně oznámil, že to nemá na autě.Dobrá,prý to přivezou.Nic se nestalo.Večer v 9 hodin jsem si proto jel znovu.Sice blíž,ale stejně to bylo 35 km.Vedoucí přepravce to přivezl na půl cesty.Nejel bych si proto,ale potřeboval jsem to na čtvrtek mít.To však není chyba eshopu nýbrž přepravce.
+ Super slevy
+ Vše přehledné.
- Žádné
Jsem spokojena
s nákupem jsem byl spokojen
+ kvalitní zboží, rychlost, komunikace, přehlednost, ceny
+ dobrá komunikace
+ rychlost dodání
tento obchod bych doporučila, vstřícné jednání a hlavně rychlé dodání zboží
+ Spolehlivý nákup. Příznivé ceny.
- Nejsou.
Obchod lze doporučit.
+ Vyborna komunikace, mohu doporucit
+ cena
doporucuji
+ nabídka zboží které jsem hledala.
- Zatím nevím...
+ široký výběr zboží
+ kvalita zboží
+ hezký design zboží
- vůbec o žádných nevím
líbí se mi nabízené zboží jak z hlediska designu, tak z hlediska kvality perfektní a profesionální přístup k zákazníkovi nesmírná ochota a přístup k zákazníkovi ANO doporučuji všem.Firma i kvalitně poradí a doporučí event. změnu. Rychlé dodání zboží Zboží je kvalitní, žádný šunt, moderní design a cenově dostupné.
+ rychlost,kvalita zboží
doporučuji
- Neseriozní dopravce (snad vyjímečný případ)
+ Spolehlivost, rychlost
mohu vřele doporučit.....
